חוות דעת על אמבריו

נעמה

בסבר פנים, רגישות, נעם ומקצועיות רות חוללה את ההיפוך במפגש הראשון. ממנה הבנתי שכאבים ואי נוחות שחוויתי בהריון, ולא ניתן להם מענה מהגיניקולוגית, הם שגרמו לעובר להגיע למנח עכוז. לאחר ההיפוך והטיפול, הפסקתי לסבול מאותם כאבים. גם בהמשך, רות היתה זמינה לכל שאלה והתייעצות. הליווי עזר לי מאד ונסך בי ביטחון גדול. כל כך שמחה ומודה שהגעתי אליך.

21.1.20

הילה נגר

וואו אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל! הטיפול היה כל כך עוצמתי. הכי טוב שחוויתי! מעבר להצלחה בהיפוך העובר, קיבלתי הרפיה, רוגע ושלווה שלא חוויתי בחיים. רות בשבילי היא מלאך. אמא אדמה. היא תהייה חרוטה בזיכרוני ובליבי לעד.

רות העניקה לי ארגז כלים ללידה עוצמתית וטבעית ללא התערבויות והייתה חלק מאוד משמעותי מתהליך הלידה. בזכות שרות העניקה לי חוויה כל כך טובה נזכרתי בה ברגע הלידה, דמיינתי שאני במים, נשמתי והלידה זרמה. לא כאב לי. זה היה בשבילי קסם !!!!

רות תודה לך על חוויה הכי טובה שעברתי בחיים!

21.1.20

שני מלכא

רות, להגיד תודה מרגיש לי מעט מידי לתחושות הרבות שיש לי. ובכל זאת, תודה גדולה על ההיפוך ועל העידוד, ההרגעה וההכנה המנטלית לקראת לידה שלישית. אני רוצה להעביר לכל אישה הרה - שתעבור אצלך בשביל הגוף והנפש בהמלצה חמה! 

תודה! ונתראה בהריון הבא :)

20.1.20

אירה

תודה על הליווי במהלך ההריון. ממצג רוחבי של הקטנטנה בבטן, למצג ראש. דרך מסע מרגש ומחבר עם הרחם שלי ועם כל מה שהיא שמרה בתוכה. ואני בתוכי. תוך הדרכה מדויקת ונעימה במים החמימים. ילדתי לידה טבעית, אחרי קיסרי חירום עם חתך לא רגיל. כשחזו לי סיכויים לא גבוהים ללידה רגילה. מרגישה שהרבה מזה קשור למה שהעברת אותי בבריכה. בכל דאגה וחשש שהיו לי תמיד הזמנת אותי לאולטרסאונד, כיוונת אותי לחזור לאמונה בדרך של העוברית שלי להיוולד באופן המדויק לה. תודה אינסופית מעומק הלב!!

12.1.20

נעמה ט.

מעדכנת שנולד לו הקטן בלילה (מיילדת בית) בתנוחה אופטימלית.

אני מודה לך לאין שיעור על הכל.

מלאת הכרת תודה שהגעתי אלייך​.

23.12.19

מיכל קבסה

חוויה טובה וקסומה. אין לי ספק שעשיתי בחירה נכונה לי אינטואיטיבית! היה שווה את המרחק. הידע שלך לא יסולא בפז! הידיים הבטוחות עם הרבה ניסיון מקצועי ורגישות אין סופית. אין ספק שאהיה בע"ה שגרירה שלך. המון תודה 

15.12.19