אודות רות פדידה

מפתחת אמבריו בלאנס ומייסדת המכללה למיילדות עכשווית

התמחות מתקדמת הריון, לידה ותינוק

Line separator

אודות

רות פדידה

מומחית למיילדות

אחות מוסמכת משנת 1980, מיילדת מוסמכת משנת 1997, בעלת רישוי יילוד מטעם משרד הבריאות. עם נסיון של למעלה מ-20 שנה בחדרי לידה שונים ולידות בית. מפתחת שיטת אמבריו בלאנס. מקימת המכללה למיילדות עכשווית המכשירה מטפלות מקצועיות, דולות ומדריכות הכנה ללידה. מקימת מרכז אמבריו המציע טיפולים בשיטה לנשים בהריון ולתינוקות.

הורדה.jpg

​מהו המקום הבטוח ביותר בשבילך?

המים או היבשה.

האם כשאת בברכת מים חמימים את חשה כי נעים ובטוח לך כשהמים עוטפים אותך באהבה ממש כמו ברחם. מחובקת, מוכלת, צפה ומאפשרת לזיכרונות נעימים ראשוניים ורכים לצוף.

כך הגעתי למים מתוך געגועים לרחם. אבל אצלי החוויה ברחם כנראה לא הייתה הכי טובה מכוון שכל חיי פחדתי פחד מוות מהמים

אז מה גרם לי להפוך את הפחד הגדול ביותר לסקרנות גדולה ולדבר המרכזי בחיי?

עיסוק כזה שמסייע לעוברים לחוות חווית רחם ללא פחדים, לחוש באהבה וגעגוע וציפייה לבואם לעולם, לחוש תחושת שייכות.

כל חיי העסיקו אותי שני נושאים עיקריים:

הגוף האנושי

ונפלאות ההריון והלידה

את דרכי התחלתי בהתמחות בהבנה מעמיקה של התפתחות הנשיות, עולם הרחם, עולמו של העובר וכיצד החוויה העוברית מלווה אותנו בחיים. את כל הידע והניסיון הללו חיברתי עם העבודה במים. "יום ראשון לבריאת העולם-בה נאמר ורוח אלוהים מרחפת על פני המים"

מים הנו היסוד החיוני לבריאת כל דבר ביקום. במים התחלנו את דרכינו לפני שהגענו לעולם. ללא המים לא הייתה בריאה.

 

בהכשרתי המקצועית

אני אחות מוסמכת  משנת 1980 ומיידת מוסמכת משנת 1997. בעלת רישוי יילוד מטעם משרד הבריאות. בעבר עבדתי בחדרי לידה שונים ושילבתי בין קבלת לידות בחדרי לידה ולידות בית. בשנת 2008 - עברתי מהפך בחיי, בו החלטתי כי קבלת לידות במסגרת בית חולים אינה תואמת את אמות המידה שלי עוד. על כן פרשתי מעבודתי בבתי חולים ופיניתי את מלוא הזמן והאנרגיה בקבלת לידות בבית ומשנת 2008 אני מיילדת רק בבית.

במרוצת השנים עברתי הסמכות בתחומי עיסוק שונים ביניהם אימון אישי, ייעוץ זוגי, ארומתרפיה בכירה, פרחי באך, מיילדות אלטרנטיבית, לימודי ריפוי אנרגטי, וואטסו, הידרותרפיה ועוד​.

 

המים כפי שהבנתם לא היה הדבר שאליו הכי התחברתי בחיי, לא דמיינתי בחלומותיי ההזויים ביותר שיום אחד אטפל במים. אך בשנת 2009 מפגש מקרי להכנה ללידה ביני לבין אישה בהריונה השני, הפך את הקערה על פיה וגרם לי להשתמש בטיפול לא מתוכנן במים כדי לסייע לה לשחרר פחדים שמנעו ממנה להתחבר להריון. טיפול שבדיעבד התברר כי גרם גם לעובר להתהפך ממצג עכוז למצג ראש.

העובר הזה פתח לי חלון הצצה לעולם קסום ומאפשר בצורה יוצאת דופן לסייע לאימהות ועוברים לעשות את דרכם בצורה רכה ונעימה לעולם

דרך אותו עובר קסום נולדו בתוכי תובנות וככל שהסקרנות גברה כך השיטה התפתחה ונתנה מענה ליותר ויותר קשיים בהריון.

לאחר עשר שנות מחקר ופיתוח, כיום אמבריו בלאנס הינה שיטת טיפול רשומה בזכויות יוצרים ומהווה דרך אולטימטיבית ייעודית להריון, ללידה ולאיזון התינוק לאחר הלידה.

ההודעה נשלחה

  • YouTube
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon