top of page
 • מעט על רות
  שמי רות פדידה ,אני מפתחת שיטת אמבריו ® בהכשרתי אני אחות ומיילדת משנת 1997 . בעלת רישיון יילוד מטעם משרד הבריאות. ומטפלת בהידרותרפיה
 • מטרות טיפול אמבריו בלאנס
  א. במצבי כאב ואי נוחות בהריון . ב. איזון ללידה בהריון ראשון קיצור תהליך הלידה והגדלת הסיכוי ללידה רגילה .ג. איזון ללידה בהריון חוזר אחרי ניתוח קיסרי/ לידה מכשירנית /לידה ארוכה וטראומטית וכד ד . איזון מצג העובר במצב בו העובר במצג עכוז או כל מצג שאינו ראש
 • ?למה אני מתייחסת בטיפול
  התייחסות בטיפול מתמקדת באימא ובעובר 1. לאיזון אגן ,איזון רצועות הרחם ,שלד ושרירים של האישה 2. התייחסות למנח העובר ולתנאים ברחם כגון : מבנה רחם שונה, מיקום שליה ,כמות מים , מנח העובר 3. תנאים נוספים העשויים להקשות עליו את ההיפוך 4. התייחסות למצב הרגשי של האישה (עלי לציין כי אני לא פסיכולוגית ולא ניתן טיפול פסיכולוגי אך בהחלט תהיה אוזן קשבת
 • ?כיצד אני יודעת מה המצג של העובר בטיפול
  אני מבצעת בדיקת אולטרסאונד שמטרתו . 1. לוודא את המצג העובר ולהימנע מטיפול מיותר 2. כדי להבין מה הקושי של העובר להתהפך ולדייק את הטיפול . לתשומת ליבך: בהסכמתך אני בודקת באמצעות אולטרסאונד -אפליקציה המחוברת למחשב המאפשרת לי לצפות במנח ובמצג של העובר בלבד. בדיקה זו אינה מחליפה כל בדיקת מעקב או סקירה שתבצעו במעקב ההיריון שלך.!
 • ?איך הטיפול מאפשר לעובר להתהפך
  תוכנית הטיפול אינדיבידואלית , היא נותנת מענה לכל סיטואציה בנפרד בהתאם לתוצאות בדיקת US שאבצע. בטיפול אני יוצרת תנאים מתאימים לעובר מהם הוא יכול להתהפך למצג הרצוי באופן טבעי ועצמאי ללא התערבות פיזית העשויה חלילה לפגוע בו . בטיפול אני משחררת רצועות ושרירים ויוצרת לעובר מקום כמו כן אני עובדת עם העובר ומאפשרת לו להיות בתנוחה המתאימה ממנה יהיה מסוגל להתהפך.
 • ?כיצד מתקיים הטיפול בפועל
  1. אני אוספת נתונים על מהלך ההיריון הנוכחי וההיסטוריה המיילדותית שלך. 2. אני עושה בדיקת אולטרסאונד בסיסית לוודא מצג העובר. ( לציין כי איני רופאה ואיני טכנאית אולטרסאונד) 3. אבצע בדיקה במגע עדין על הבטן ,השרירים ,האגן . בדיקה זו רכה ,אינה פולשנית ואינה הבחנתית לשום דבר ועניין רפואי על סמך הנתונים אותם אני אוספת בבדיקה אני בונה את הטיפול במים / בקליניקה באופן המתאים לך ולעוברך באופן אינדיבידואלי הטיפול עשוי להתקיים בקליניקה או בברכה מחוממת בטמפרטורה של 32-34 מעלות בהתאם לעונה. הטיפול בציפה על הבטן או הגב-מצופי רגליים וצוואר מציפים אותך וכן אחיזת המטפלת ותמיכתה בגופך. בטיפול ניצור סביבה מאפשרת, הרפית שרירים רצועות ,איזון האגן ,השלד והנשימה על פי התוכנית האישית שתיבנה במיוחד בשבילך. ​
 • ?האם המים בבריכה בטוחים לטיפול
  אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים כדי לשמור על ניקיון ואיכות המים. .מי הברכה עוברים חיטוי כפול : דרך מכשיר חיטוי מיוחד השולח גלי אולטרא סגול ואוזון המחסל 99% מהחיידקים והפתוגניים במים. מערכת חיטוי המשלימה את החיטוי ומבוקרת בכלור, כדי להבטיח את ניקיון ואיכות המים.
 • ?היכן מתבצע הטיפול
  .ברכת אמבריו בלאנס ממוקמת בגבעת עדה סמוך לבנימינה " יש לכוון את הוויז לכתובת: "אמבריו גבעת עדה "
 • ?האם הטיפול כרוך בסיכון לאם ולעובר
  הטיפול רך, נעים ומכבד את האם והעובר. הטיפול אינו התערבותי או רפואי כלל ואינו כרוך בסיכונים תוך כדי תנועת הגוף במים תחושי בטיפוף עדין עם אצבעותיי או מגע עדין בנקודות מסוימות בבטן או בגב לשחרור והרפיה שינוי המצג של העובר מושג ע"י יצירת תנאים מתאימים, אם קיים גורם כל שהוא העשוי לסכן את העובר הוא פשוט לא יתהפך . מאחר ואינני מפעילה עליו כוח אלא יוצרת לו תנאים מתאימים מהם הוא אמור להמשיך את הסיבוב. כגון : שחרור האגן של האם, שחרור הרפיית רצועות ושרירים, תרגילי נשימה , תנועה במים וכדומה הטיפול אינו רפואי או התערבותי ובשום אופן אינו מעודד צירים או לידה.
 • ?מתי העובר צפוי להתהפך אחרי הטיפול? ומהם אחוזי ההצלחה
  בדרך כלל העובר יתהפך תוך 48-72 שעות מהטיפול. חלק מהעוברים יתהפכו בטיפול עצמו. וכמובן עוברים שמתקשים בשל סיבות שתלויות בחבל טבור או כמות מים וכד' כמובן לא יצליחו להתהפך . אחוזי ההצלחה נעים בין 70/80 אחוזים .
 • ?באיזה שבוע כדאי לבצע את הטיפול
  השבוע האופטימלי לטיפול עם אחוזי הצלחה גבוהים הוא שבוע 34. בדרך כלל הרופא מנחה להמתין עד שבוע 36 ואז מפנה להיפוך חיצוני/ ניתוח קיסרי. על כן רוב הנשים מגיעות סביב השבועות 36-37 אם את ערה למצג של העובר כבר משלב הערכת משקל סביב שבוע 32 אני ממליצה לבצע בדיקה נוספת סביב 34 ואם העובר עדיין במצג עכוז להגיע לטיפול לעתים בהתאם לתנאים בעיקר לפני לידה חוזרת ניתן לבצע את הטיפול בשבועות 39/ 38 . כגון: עובר שהתהפך למצג עכוז בשבוע מתקדם בגלל כמות מי שפיר או מצג לא יציב . אם ידוע על מבנה רחם אחר- במצב בו את מודעת למבנה רחם שונה כגון: רחם חד/דו קרני מחיצה דידלפי וכד מחייב שיחה מקדימה עם רות. בשיחת טלפון אאסוף נתונים על פיהם נקבע מהם סיכויי ההצלחה מבחינת הטיפול ובאיזה מועד מתאים שתגיעי לטיפול .
 • ?כמה טיפולים צריך
  ברוב המקרים נדרש טיפול אחד בלבד. לעתים רחוקות מומלץ טיפול שני והוא יקבע בהתאם לתגובת העובר לאחר הטיפול הראשון. . במידה ואמליץ על טיפול נוסף ,הוא יימשך שעה ויהיה כרוך בעלות נוספת של 750 ש"ח בלבד ​
 • ?האם אני זקוקה לנהג מלווה
  הטיפול אינו רפואי, אך לעיתים מעייף. רוב הנשים חשות לאות נעימה לאחר הטיפול אך מאחר ולקוחות מגיעות מכל הארץ והנסיעה עשויה להיות ארוכה אני מציעה שתדאגי לנהג/ת מלווה אם את מגיעה ממרחק נסיעה של יותר משעה . מלווים יכולים להמתין במרחב המתנה נעים וממוזג, בו מוצבת עמדה משרדית לשירותכן לעבודה עם המחשב האישי שלכם. לא תתאפשר כניסת מלווים למרחב הטיפולים בכל שלבי הטיפול.
 • דווח על מצב בריאותי
  אם יש קושי או כל בעיה בריאותית בהריון הן מבחינת העובר או האישה יש לדווח בשיחת טלפונית לפני קביעת תור ביומן אפעיל שיקול דעת מקצועית לגופו של עניין אם את מתאימה לטיפול או לא
 • ?האם אוכל להגיע לטיפול אמבריו בלאנס לאחר היפוך חיצוני שלא צלח
  אחרי היפוך חיצוני שלא צלח-אני לא מקבלת לטיפול מאחר ועשויות להיות השלכות מאוחרות להליך רפואי כזה.
 • ?כיצד עלי להצטייד לטיפול
  עלייך להביא: מעקב היריון מלא הכולל את כל בדיקות האולטרסאונד שביצעת . בגד ים שני חלקים או גוזיה ותחתון. מגבת /חלוק רחצה כפכפי אצבע למקלח. במידה וידועה לך על רגישות באוזניים למים או חוסר יכולת להכניס אוזניים למים נא להצטייד באטמי אוזניים. אנא הסירי תכשיטים. אל תמרחי קרם גוף או בשמים.
 • ?מה עלות הטיפול ? וכיצד מתבצע התשלום ? והאם יש החזרים מקופ"ח או ביטוח פרטי
  עלות הטיפול הראשון הנו 1500 שח במידה ויהיה צורך בטיפול שני הוא יהיה בתוספת של 750 ש"ח בלבד ניתן לשלם -במזומן /בשיק או בהעברה בנקאית ביצוע ההעברה יתקיים בהגיעך לטיפול חשבונית תישלח באימייל יש לצלם ולשלוח אישור העברה בווטסאפ ​ פרטי החשבון להעברה לפקודת אמבריו בלאנס בע"מ בנק דיסקונט -מס' 11 סניף - 95 זכרון יעקב .מ.ח 94777 החזרים: אין לי הסכמים מול קופח או חברות ביטוח עלייך לבדוק על מה יש לך החזרים ולהגיע מוכנה עם המידע לטיפול . לידיעה כללית - הטיפול נחשב לטיפול הידרותרפיה במידה ויש לך החזר יש להצטייד בהפניה מרופא על טיפולי הידרותרפיה . ניתן לשוחח איתי תרם הגעה לטיפול לקבל פירוט נוסף בנושא.
 • הוראות הגעה
  חפשו אותנו בוויז: אמבריו גבעת עדה. בגוגל מפות: אמבריו בלאנס- Embryo Balance גבעת עדה ​ הכניסה היא מאמצע כביש שימו לב לשלט עם דגל ישראל מעליו . ושני שלטי אמבריו בכניסה חניה מצד ימין או שמאל מיד כשנכנסים בשער הכניסה .
 • :לתשומת ליבך
  כדי שתוכלי לקבל את מלא תשומת הלב וטיפול נאות, חשוב להגיע בזמן. איחור יבוא על חשבון זמן הטיפול . לעתים הטיפול נמשך דקות נוספות, את מוזמנת ליהנות מהמתנה במרחב המתנה מרווח על כוס תה או קפה. כשהטיפול יסתיים תתקבלי אל מרחב הטיפולים. אל דאגה - זה בהחלט לא יבוא על חשבון הטיפול שלך. מול מרחב ההמתנה יש שירותים לנוחיות הממתינים והמלווים. כדי לשמור על פרטיותה של כל אחת אין להיכנס לבריכה אם לא יצאתי לקבל אותך.
 • ?איך אני קובעת תור
  במידה והטיפול מתאים לך ניתן ללחוץ על כפתור זימון תור ולקבוע את התור המתאים לך. במידה ויש לך שאלות אחרי שקראת. אהיה זמינה בנייד מספר: 0525888763 בימים א-ה בין 18:00-20:30 מוזמנת להתקשר.
bottom of page